40. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Asztali csendélet
159

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria, 37. árverés, 146. tétel

92

Vihar előtt

Kikiáltási ár: 650 000 Ft