55. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Asztali csendélet
125

Czóbel Béla (1883-1976)

Asztali csendélet

Pasztell, akvarell, papír, 67,5x54,5 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

139

Czóbel Béla (1883-1976)

Hölgy vörös kalapban

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
204

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok cserépben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft