60. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Asztali csendélet
95

Ziffer Sándor (1880-1962)

Asztali csendélet

Olaj, fa, 33x39 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft