47. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Asztali csendélet, 1918
64

Mund Hugó (1892-1962)

Asztali csendélet, 1918

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H. 918 Nagybánya
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft