38. aukció
Kmetty János (1889-1975) Asztali csendélet, 1924
43

Kmetty János (1889-1975)

Asztali csendélet, 1924

Akvarell, papír papírlemezen, 24,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty 924
Kikiáltási ár: 350 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft