20. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Asztali csendélet, 1924
85

Schönberger Armand (1885-1974)

Asztali csendélet, 1924

Olaj, karton, 81x61 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger 1924
Kikiáltási ár: 800 000 Ft