61. aukció
Kmetty János (1889-1975) Asztali csendélet, 1930 körül
178

Kmetty János (1889-1975)

Asztali csendélet, 1930 körül

Olaj, fa, 50x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

¦ Dr. Puskás Ernő tulajdona (1977–1979)

Kiállítva :

¦ Kmetty János festőművész gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1977. katalógus: szám nélkül

¦ Merítés a KUT-ból. X. Jubiláris kiállítás. Haas Galéria, Budapest, 2006. október 13. – november 18. katalógus: Kmetty János/7.

Reprodukálva :

¦ Uri Ibolya: Kmetty János. Képzőművészeti Alap, Budapest, 1979. színes képek: IX.