41. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Asztali csendélet, 1939
13

Nagy Oszkár (1883-1965)

Asztali csendélet, 1939

Olaj, vászon, 52x64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 939
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft