31. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Asztali csendélet, 1940-es évek második fele
153

Márffy Ödön (1878-1959)

Asztali csendélet, 1940-es évek második fele

Akvarell, ceruza, papír, 35,5x50 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 420 000 Ft