29. aukció
Domanovszky Endre (1907-1974) Asztali csendélet, 1942
156

Domanovszky Endre (1907-1974)

Asztali csendélet, 1942

Olaj, vászon, 80,5x100 cm
Jelezve középen lent: DE 42
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft