36. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Asztali csendélet, 1943
117

Nagy Oszkár (1883-1965)

Asztali csendélet, 1943

Olaj, fa, 52x69,5 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár 943
Kikiáltási ár: 650 000 Ft