59. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Asztali csendélet, 1945
180

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Asztali csendélet, 1945

Olaj, vászon, 36x36 cm
Jelezve balra fent: Fülöp Antal Andor 1945 Jelezve hátoldalon: F.A.A. 1945. II. 4.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft