1. Grafikai aukció (2021. április)
Czóbel Béla (1883-1976) Asztali csendélet
65

Czóbel Béla (1883-1976)

Asztali csendélet

Színezett litográfia, 49 x 61,5 cm
Jelezve balra lent: 9/100, Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

¦ a Dévényi-gyűjteményben