67. Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Asztali csendélet
104

Márffy Ödön (1878-1959)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 43 x 42 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám: 1.2.7.11
¦ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006., 322.

¦ egykor Bedő Rudolf gyűjteményében (1971)

¦ Márffy Ödön festőművész gyűjteményes kiállítása.
Ernst Múzeum, Budapest, 1958. május 24 – július 6.