73. őszi aukció
Márffy Ödön csendélet
171

Márffy Ödön (1878-1959)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 42 x 43 cm
Jelezve balra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1.2.7.11
– In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006, 322.

PROVENIENCIA:
– egykor Bedő Rudolf gyűjteményében (1971)

KIÁLLÍTVA:
– Márffy Ödön festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1958. május 24. – július 6.