21. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Asztali csendélet
151

Klie Zoltán (1897-1992)

Asztali csendélet

Olaj, farost, 49,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 280 000 Ft