Exkluzív téli ajánlat
Schönberger Armand (1885-1974) Asztali csendélet almákkal
51

Schönberger Armand (1885-1974)

Asztali csendélet almákkal

Olaj, vászon, 72,5 x 63,5 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger

Aukcionálva :
• BÁV 48. árverés, 275. tétel