53. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Asztali csendélet büszttel
182

Kontuly Béla (1904-1983)

Asztali csendélet büszttel

Olaj, vászon faroston, 90,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft