8. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Asztali csendélet demizsonnal, 1946
83

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Asztali csendélet demizsonnal, 1946

Olaj, papír, 73x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi 1946
Kikiáltási ár: 400 000 Ft