65. aukció (2020. december)
Márffy Ödön (1878-1959) Asztali csendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek második fele ¦
125

Márffy Ödön (1878-1959)

Asztali csendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek második fele ¦

Olaj, vászon, 60,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 1.2.5.2

In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Életmű-katalógus, Makláry Artworks Kft., Budapest, 2006., 320.