6. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Asztali csendélet órával, 1934
36

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Asztali csendélet órával, 1934

Olaj, vászon, 56x66 cm
Jelezve balra fent: Fülöp Antal 1934
Kikiáltási ár: 240 000 Ft