10. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Asztali csendélet sárga terítővel, 1962
150

Czóbel Béla (1883-1976)

Asztali csendélet sárga terítővel, 1962

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel, hátoldalán: 1962., vakrámán: 1962. C282, vászonon
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft

Proveniencia: egykor Michel Kellerman gyűjteményében

Reprodukálva: Kratochvill Mimi: Czóbel Béla élete és művészete 2001. 104. kép

Kiállítva: • 1962. Párizs, Galerie Zak, • 1966. Amszterdam, D’Eendt Galerie