16. aukció
Csók István (1865-1961) Asztali csendélet tavaszi virágokkal, 1914
139

Csók István (1865-1961)

Asztali csendélet tavaszi virágokkal, 1914

Olaj, vászon, 101x80 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp. 1914
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

BÁV 24. aukció, 42. tétel

Proveniencia: egykor a Légrády testvérek tulajdonában