10. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Asztali csendélet utazóórával
46

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Asztali csendélet utazóórával

Olaj, vászon, 51x46 cm
Jelezve balra fent: Fülöp Antal Andor
Kikiáltási ár: 320 000 Ft