27. aukció
Holló László (1887-1976) Asztali csendélet virágokkal, narancsokkal, 1972
64

Holló László (1887-1976)

Asztali csendélet virágokkal, narancsokkal, 1972

Olaj, vászon, 55x66 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 72. IV. 28.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft