Berlin – Budapest 1919-1933
Moholy-Nagy László (1895-1946) Asztaltársaság, 1919
26

Moholy-Nagy László (1895-1946)

Asztaltársaság, 1919

Akvarell, tus, 48x64 cm
Jelezve jobbra lent: Moholy