53. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Asztaltársaság, 1932
91

Schönberger Armand (1885-1974)

Asztaltársaság, 1932

Olaj, vászon, 79,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1932.
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft