Kortárs aukció 2019
Korga György (1935-2002) Asztronauta
69

Korga György (1935-2002)

Asztronauta

Olaj, papír, 31x22 cm
Jelezve jobbra lent: Korga
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft