8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Klie Zoltán (1897-1992) Átló, 1962
113

Klie Zoltán (1897-1992)

Átló, 1962

Olaj, fa, 40 x 51 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Jelezve hátoldalon: Klie Z. Átló
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft