28. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Átlós mozgások, 1982
51

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Átlós mozgások, 1982

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 982 "Átlós mozgások" Mikro és struktúra 90x70 82/1
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft