32. aukció
Sváby Lajos (1935-2020) Átrium, 2003
39

Sváby Lajos (1935-2020)

Átrium, 2003

Olaj, vászon, 100x90 cm
Jelezve jobbra lent: Sváby 2003 I. 26., Jelezve vakrámán: Átrium 100x90 Sváby 2003
Kikiáltási ár: 600 000 Ft