37. aukció
Ország Lili (1926-1978) Attila utcai iskola, 1955
29

Ország Lili (1926-1978)

Attila utcai iskola, 1955

Olaj, vászon, 42x37 cm
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft