67. Aukció
Zsolnay Áttört váza, négyszögletű nyakkal, virágdíszítéssel, Zsolnay, 1880 körül
145

Zsolnay

Áttört váza, négyszögletű nyakkal, virágdíszítéssel, Zsolnay, 1880 körül

Porcelánfajansz, áttört díszítésű talapzat, az aranybrokát alapon aranyozott körvonalak közötti magas tüzű mázas festés., Magasság ¦ Height: 40 cm, talpszélesség ¦ width: 18,5 cm
Jelezve: bélyegzett TJM családi márkajelzés és masszába nyomott ZW PÉCS és 10 szám
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft