Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Attrakció
80

Demény Miklós (1939-2010)

Attrakció

Olaj, vászon, 89,5x120 cm
Jelezve balra lent: Demény M / Jelezve vakrámán: Demény Miklós "Attrakció" 90x120 olaj