10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Tót Endre (1937) Ausschnitt aus o. T.,  2000
56

Tót Endre (1937)

Ausschnitt aus o. T., 2000

Akril, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve hátoldalon és vakrámán: Endre Tót
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

22

Tót Endre (1937)

Fehér kép X., 1965

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
47

Tót Endre (1937)

Vörös sziklák között, 1965

Kikiáltási ár: 600 000 Ft