Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Batthyány Gyula (1887-1959) Autóban, 1930
179

Batthyány Gyula (1887-1959)

Autóban, 1930

Olaj, vászon, 56x71 cm
Jelezve balra lent: Batthyány