73. őszi aukció
Berkes Antal Kálvin tér, Budapest, városkép
50

Berkes Antal (1874-1938)

Autómobilok a Kálvin téren

Olaj, vászon, 75 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft