13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Halász Károly újgeometria kortárs aukció
4

Halász Károly (1946-2016)

Axonometria elemekkel, 1976

Akril, vászon, 50 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Halász 1976
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft