8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Mácsai István (1922-2005) Az ablak, 1980 körül
71

Mácsai István (1922-2005)

Az ablak, 1980 körül

Olaj, farostlemez, 40 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

– Galerie Rutzmoser: István Mácsai, München, 1982

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 262. oldal