38. aukció
Siegen, August von (1820-1883) Az Angyalvár Rómában
28

Siegen, August von (1820-1883)

Az Angyalvár Rómában

Olaj, fa, 15,5x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aug. Siegen
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft