32. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Az anyag harmóniája, 1964
134

Réth Alfréd (1884-1966)

Az anyag harmóniája, 1964

Olaj, homok, textilapplikáció, vászon, 50x65 cm
Jelezve jobbra lent: Réth 64
Kikiáltási ár: 700 000 Ft