74. Téli aukció
Réth Alfréd
92

Réth Alfréd (1884-1966)

Az anyagok harmóniája, 1950

Kavics, homok, kagyló, olaj, fa, 150,5 x 71 cm
Jelezve jobbra lent: A Reth.
Jelezve hátoldalon: Harmonie de Matières
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Alfred Reth: Galerie François Majault (8, rue Saint-Sulpice). Paris & Galerie Art-Mel (63, rue du Faubourg Saint-Honoré), Paris (5. kép, o.n.)
¦ Alfred Reth (1884-1966). A kubizmustól az absztrakcióig. Makláry Artworks, Budapest, 2003, (kat.: 201.)