36. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Az aranyborjú imádása, 1927
82

Jándi Dávid (1893-1944)

Az aranyborjú imádása, 1927

Pasztell, papír vászonon, 52x75 cm
Jelezve jobbra fent: Jándi 927
Kikiáltási ár: 900 000 Ft