2. aukció
Pállik Béla (1845-1908) Az atyási szárazmalom
60

Pállik Béla (1845-1908)

Az atyási szárazmalom

Olaj, vászon, 46x90 cm
Jelezve jobbra lent: Pállik
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Pállik Béla emlékkiállítás, Műcsarnok