66. aukció (2021. június)
Papp Aurél (1879-1960) Az egri ferences templom, 1918
66

Papp Aurél (1879-1960)

Az egri ferences templom, 1918

Olaj, vászon, 54,5 x 74 cm
Jelezve balra lent: Papp Aurél 918.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 1 200 000 Ft

Proveniencia :

¦ dr. Sever Roscin gyűjteményéből

¦ Papp Aurél gyűjteményes kiállítása, Művészeti Múzeum,

Kolozsvár, 1969. február 2. – március 15., katalógus: 7.