36. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Az ellenállhatatlan, 1896
98

Margitay Tihamér (1859-1922)

Az ellenállhatatlan, 1896

Olaj, vászon, 55,5x99,5 cm
Jelezve jobbra fent: Margitay 896
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft