16. aukció
Tornyai János (1869-1936) Az első olvasmány
42

Tornyai János (1869-1936)

Az első olvasmány

Olaj, fa, 59x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 750 000 Ft