65. aukció (2020. december)
Wahorn András (1953-) Az eper szívű nő, 2007
2

Wahorn András (1953-)

Az eper szívű nő, 2007

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve középen lent: Wahorn 2007
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

47

Wahorn András (1953-)

Scared and horny girls, 2002

Kikiáltási ár: 300 000 Ft