50. Jubileumi Aukció
Lotz Károly (1833-1904) Az Erény allegóriája
117

Lotz Károly (1833-1904)

Az Erény allegóriája

Olaj vászon, 111x91 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ BÁV 20. árverés, 77. tétel

AUKCIONÁLVA:
‣ BÁV 31. árverés, 109. tétel