Az Erzsébet híd bontása, 1960
Olaj, vászon, 98,5 x 121 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs L. 1960
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 2 500 000 Ft
¦ Fiatal Művészek Stúdiójának III. kiállítása.
Ernst Múzeum, Budapest, 1961. május 13. – június 7.